אלפא מוריס בע"מ

מרכז השירות המורשה של אופל ו-MG בירושלים, בבעלותו ובניהולו של מוריס ברדוגו, איש מקצוע עתיר ניסיון וידע בענף הרכב ובעל תעודות הסמכה וניהול, הוקם בשנת 1988 וממוקם כיום בלב אזור התעשייה תלפיות בירושלים.

אנחנו באלפא מוריס מאמינים ששרות טוב הוא תהליך, ובמהותו קשר ארוך טווח עם הלקוח, ונערכים בהתאם בכל נקודת ממשק, החל מעליית רכבך על הכביש ועד שנים רבות של שימוש, אצלך או ביד הבאה.

הצוות המקצועי שלנו ערוך ומצפה לבואך לצורך שרות, בדיקה, תיקון, הדרכה, ייעוץ, מתן הצעת מחיר או כל צורך אחר.

מרכז השירות מעניק טיפולי מכונאות מהמתקדמים ביותר בענף הרכב וכולל גם עבודות חשמל, מיזוג אויר ודיאגנוסטיקה, לצד מחלקה מתקדמת לביצוע עבודות פחחות וצבע לכל סוגי הרכבים.

צוות העובדים המוכשר והמיומן של אלפא מוריס עומד בדרישות המחמירות ביותר של היבואן ושל היצרן ועובר השתלמויות ומבחנים תקופתיים, זאת על מנת להבטיח ולהעניק לך את השירות המקצועי והמסור ביותר שתוכל לקבל, בין אם במרכז השירות ובין אם בפתרון בעיות בטלפון.

במרכז השירות חדר המתנה מפנק עם פינת קפה וגישה לאינטרנט אלחוטי לרווחת הלקוח.בנוסף מוצעים גם שירותים ייחודיים כמו העברת טסט, שירות חשבונית במייל, איסוף רכבים לטיפול מבית הלקוח ועוד.

באלפא מוריס תמיד תוכל לקבל שרות בחלקים חלקים מקוריים מבית היצרן עם אחריות לשנה או 50 אלף ק"מאנו מכירים את היסטורית הטיפולים שלך ברשת, ויודעים בדיוק מה וכיצד נידרש לעשות עבורך ע"פ הנחיות היצרן, לשמור על האחריות לרכבך באופן מיטבי וכן לטפל בכל בקשה שמעבר