טיפול ברכבים חשמליים

מוסך אלפא מוריס הוסמך על ידי היצרן אופל (Opel) ו-MG ישראל לטפל ברכבים חשמליים.
צוות המוסך עבר הדרכות, הכשרות ומבחנים מעשיים אודות הטיפולים השונים ברכבים החשמליים ויש לצוות את כל הכלים הייעודיים לטיפול ברכב החשמלי שלכם.

צוות אלפא מוריס בקשר ישיר עם היצרנים אופל (Opel) ו-MG ישראל, בכל הנוגע לעדכוני תוכנה, שדרוגים וכו'.

בנוסף, כל עובדי מרכז השירות אלפא מוריס עברו הסמכות של משרד התחבורה כדי לטפל ברכבים חשמליים כולל המכונאים.

לצוות יש את הגישה לכל הספרות הטכנית של הרכבים ולכל סוגי מאגרי המידע – כדי שאתם תקבלו את הטיפול הטוב ביותר עבור הרכב שלכם.

מדוע העולם עובר לרכב חשמלי?

מדינות רבות בעולם רואות ברכב החשמלי פתרון מיטבי לבעיית הזיהום הקשה, הנוצרת על-ידי מסה אדירה של כלי רכב המונעים על ידי מנועי בערה פנימית. לזיהום הזה יש משמעויות בריאותיות וכלכליות דרמטיות. החיפוש אחר מקורות אנרגיה זולים יותר ומזהמים פחות – לצד ניתוק התלות הבעייתית בשוק הנפט התנודתי – גורמות למדינות רבות לעודד רכישת רכבים חשמליים באמצעות שורה ארוכה של תמריצים.

מה זה בעצם רכב חשמלי?

רכב חשמלי הוא רכב שבו ההנעה מתקבלת ממנוע חשמלי, וזאת בניגוד למנוע בעירה פנימית (בנזין או דיזל) המותקן ברכב קונבנציונלי. מקור האנרגיה ברכב חשמלי הוא החשמל האגור בסוללות. מהן, מועבר החשמל אל מנוע או מנועים חשמליים מבוקרי מחשב, שמניעים את גלגלי המכונית. מנוע חשמלי הוא בעל ניצולת אנרגיה גבוהה הרבה יותר מאשר מנוע בעירה פנימית: אין בו את אובדן האנרגיה שנובע מיצירת חום או מריבוי של חלקים נעים.

מה התועלת ברכב 100% חשמלי?

מערכת הנעה חשמלית מלאה (EV) נחשבת כיום למתקדמת ביותר מסוגה. מערכת הינע חשמלית נעזרת במספר קטן של רכיבים עיקריים כדי לייצר תנועה – מנוע חשמלי, סוללה ורכיבי טעינה. הסוללה, בדומה למכל הדלק, אוגרת בתוכה את האנרגיה הדרושה להפעלת המנוע (חשמל) והוא זה שאחראי על הנסיעה. מאחר ולא נעשה כל תהליך שריפה בהינע חשמלי, אין תופעות לוואי של זיהום, רעש, חום וכדומה ולכן הרכב החשמלי מציע תנועה נקיה לגמרי, חרישית וחלקה. הרכב החשמלי נהנה גם מעלות תחזוקה זולה באופן משמעותי בשילוב עלות נמוכה של האנרגיה, מה שהופך את השימוש ברכב חשמלי לכלכלי מאוד.

טופס תיאום תור

תיאום מראש של מועד הביקור שלך במוסך מאפשר לנו לקבל אותך ואת רכבך ללא המתנה מיותרת, ובמידת הצורך להיערך עם חלפים הדרושים לביצוע הטיפול,
ובכך לקצר את משך הטיפול. להזמנת תור יש למלא את הטופס, לבחור את המועד הרצוי ואנו נאשר זאת במייל חוזר.